zaman, TV’de ve akışta nasıl izlenir

Tepekoylu19

Global Mod
Global Mod
Jannik Sinner, Pekin 2023 ATP turnuvasının finalinde Daniil Medvedev’e karşı bugün, 4 Ekim, saat 13.30’dan itibaren TV’de canlı yayında. 6. sırada yer alan İtalyan oyuncu, yarı finalde İspanyol Carlos Alcaraz’ı 7-6 ve 6-1’lik setlerle mağlup ederek önümüzdeki Pazartesi gününden itibaren ATP sıralamasında dördüncü sırayı elde ederek Adriano Panatta’nın 1976’daki sıralamasına eşit olacak.

Medvedev’e karşı günahkar, emsaller

Sinner, Montpellier’deki ATP turnuvasında ve Toronto’daki Masters 1000’de kazandığı zaferlerin ardından sezonun üçüncü şampiyonluğunu arıyor. 22 yaşındaki Güney Tirollü oyuncu kariyerinde 8 şampiyonlukla övünüyor. Bete noire’ı önde olacak: Medvedev’e karşı oynadığı 6 doğrudan maçın hepsini kaybetti ve 2023’te Rusya’ya karşı oynanan iki finalde mağlup oldu.

Sinner final öncesinde “Oyunumda birkaç şeyi değiştirmeye çalışacağım, çok zor bir maç olacağını biliyorum ama kendimi hazır hissediyorum” dedi. Mavi oyuncu, “Onunla tekrar karşılaşma şansına sahip olduğum için mutluyum, umarım iyi tenis oynarım. Servis önemli, ancak taban çizgisinden nasıl oynadığım da çok önemli çünkü uzun ralliler bekliyorum”, diyor mavi oyuncu.

Sinner-Medeev, maçı TV’de ve yayında nasıl izlenir

Sinner ile Medvedev arasındaki final SuperTennis’te, Supertennis.it, SuperTenniX ve Tennis TV’de canlı olarak yayınlanacak. Sky aboneleri için 212. kanalda canlı yayın yapın. Yayın sırasında maç SkyGo uygulamasından izlenebilecek.