“Tarih Ambrogio Crespi beni dahil etti”

Tepekoylu19

Global Mod
Global Mod
“Hemen olaya dahil oldum ve hikayeye üç yüz altmış derecede girdim. savcının rolütarafından tasarlanan belgesel filmde Ambrose Crespi ve kişisel hukuki öyküsünü bir ışık konisi altına koyan”. Aktör, Adnkronos’a şöyle anlatıyor: Lorenzo FlahertyPM rolüyle beyazperdeye dönüşünün duygularını anlatan Luca Telese’nin yönettiği belgesel film ‘State of Grace’ ilk yönetmenlik denemesinde.

6 Eylül’de Venedik Film Festivali’nde gösterilecek olan film, Ambrogio Crespi’nin fikrinden doğdu kendisine rağmen onu kahraman olarak gören adli olaydan sonra. Mafya karşıtı filmlerin yönetmeni Crespi’nin aslında bir tane vardı Bir mafya derneğinde dış rekabetten dolayı nihai altı yıl hapis cezasına çarptırıldı ve bunu Cumhurbaşkanı Sergio Mattarella’nın affı izledi.ve şimdi de hikâyesini yakın arkadaşı Luca Telese’nin yönettiği bir filmde anlatmak istiyor. “Film -Flaherty’yi açıklıyor- onun kişisel hukuki öyküsünü bir ışık konisi altına koyuyor; bu yolda bir ailenin dramının ailenin gücüne dönüştüğü ve onu tek bir kimliğe sahip uyumlu bir çekirdek haline getirdiği bir yol”.

Venedik sergisinin prestijli kırmızı halısında yürüyen aktör rolüne geri dönen Flaherty için ‘State of Grace’, “gerçeğin samimi bir ifadesidir, onu çarpıtmadan fotoğraflıyor, izleyicinin tamamen içeri girmesine izin vererek onu ölümsüzleştiriyor” hikaye” . Filmin yapımcılığını Psc Proger Smart Communication ve Alfio Bardolla üstleniyor. birçok güçlü referans. Paradokslar ile inançsızlık arasında, karanlık günlerin ve aynı zamanda gerçeğin arayışı ve umudun kurtarılması yönündeki aralıksız mücadelenin, Cumhurbaşkanı Sergio Mattarella tarafından rekor bir sürede verilen kısmi af gerçeğine dönüşen bir yolculuk .