Samp, kulübe mermi ve tehdit içeren zarf

Tepekoylu19

Global Mod
Global Mod
Sampdoria’daki durum giderek gerginleşiyor. Yönetim kurulunun maaşları ödemek için piyasadan fon toplamaya çalışmasıyla birlikte şirketin geleceği belirsiz ve ekip, 9 puanla Serie A’da sondan bir önceki sırada yer almakta giderek zorlaşıyor. Aslında, köpek kovucudan kurusıkı mermi bulunan bir zarf, biletin üzerinde rahatsız edici bir yazı ile kulüp genel merkezine teslim edildi: “Bu boş, bir sonraki olmayacak”. Ayrıca sabah saatlerinde yaklaşık yüz hayran, Garrone ve Mondini ailelerinin ‘kasasını’ yöneten Holding San Quirico’nun genel merkezinde buluştu. Edoardo Garrone aleyhine korolar ve bildiriler ve ‘Garrone-Mondini utancı’ yazan pankartlar.

KULÜP – Sampdoria, “UC Sampdoria, bugün meydana gelen olayları şiddetle kınıyor, her türlü sindirme ve şiddeti damgalıyor ve aynı zamanda kulübün hassas durumunun en uygun yol ve mekanlarda yönetilebileceğini umuyor.” kendi resmi sitesi.

GARRON – Garrone’nin cevabı serttir. Edoardo’dan bir notta, “San Quirico kulübünün genel merkezinde bir grup kendine özgü Sampdoria taraftarı tarafından bugün gerçekleştirilen saldırı, koruma seviyesinin aşıldığını ve ifade ve eleştiri hakkının hoşgörü eşiğini işaret ediyor” diyor. Garrone. “Şehirde ve taraftarlarda başlayan, bazı medya organları ve sosyal medyadan nefret edenler (amatör ya da profesyonel) tarafından sorumsuzca beslenen iklim çok ciddi bir tehlikeye ulaştı. Yetkililere, yetkililere sesleniyorum. kanaat önderlerine, medyaya ve taraftar örgütlerinin başkanlarına, şehrimizi karakterize eden sivil bir arada yaşama dönebilmemiz için UC Sampdoria Şirketinin başka yerde aranması gereken mevcut durumunda hiçbir sorumluluğum olmadığını teyit ederken, Meşru eleştiri hakkına (yanlış kişiye yöneltilmiş olsa bile) itiraz etmiyorum, ancak hem sözlü (şimdiye kadar fazlasıyla tolere edilen) hem de her şeyden önce fiziksel olan her türlü şiddetin reddedildiğini iddia ediyorum”.