Primavalle cinayeti, Michelle Causo’nun ölümüyle suçlanan 17 yaşındaki sanığın cevapları

Tepekoylu19

Global Mod
Global Mod
Roma’nın Primavalle semtindeki via Giuseppe Dusmet’teki apartman dairesinde aynı yaştaki Michelle Causo’yu öldürmek suçundan tutuklanan 17 yaşındaki kişinin sorgusu 4 saat sürdü. Genç adamın ilk cevapları verdiği ve sonunda tutuklamanın onaylandığı sorgulama. Soruşturma hakimi, Casal del Marmo çocuk cezaevine nakledilen Sinhalese kökenli 17 yaşındaki kişinin cezaevinde ihtiyati gözaltında tutulmasına karar verdi.

Ayrıca oku

Ön otopsi bulgularına göre Michelle boyun, karın ve sırtta en az 6 bıçak yarası geçirdi. “Bana biraz esrar, birkaç esrar verdi ve bunun için eve geldi: 20-30 avro istedi. Tartışma giderek hararetlendi ve ardından bıçağı aldım” dedi.

Michelle’in babası

“Adaletten ne bekliyorum? Michelle’in babası Gianluca Causo, Adnkronos’a “Bırakın onu ömür boyu hapse atsınlar ve anahtarı atsınlar” dedi. Küçük bir borçla ilgili gerekçe üzerine adam sert bir şekilde yanıt verir: “O bir ca… .a. Michelle’in cüzdanında 140 avro vardı, neden 20 avro için endişelensin?”.

Michelle’in erkek arkadaşı

Michelle’in erkek arkadaşına göre, “suç ortakları vardı. Eminim. Bunu tek başına yapamazdı.” “Michelle beni hiç aldatmadı, benim onu hiç aldatmadığım gibi. Michelle onunla ilgilenmiyordu, onu bir arkadaşı sanıyordu. Öyle değilmiş” dedi genç adam yine. “O çocuğu belki 1-2 kez gördüm. O evde – dedi – bence yaklaşmaya çalıştı, hayır dedi, ondan kaçındı. ‘Kemirdi’ ve yaptığını yaptı. Araba ” cesedin bulunduğu yer “evine getirttirdi. Yani daha çok vardı” kişi bulundu. Cinayet için “Konuşmasını ve doğruyu söylemesini, o evin içinde kimin olduğunu söylemesini ve nedenini söylemesini istiyorum: gerçek sebep” diye ekledi.

cenazeler

Geçen Çarşamba Roma’nın Primavalle semtindeki Via Giuseppe Dusmet’teki apartman dairesinde öldürülen 17 yaşındaki Michelle Causo’nun cenazesi Çarşamba günü saat 11’de via di Torrevecchia Roma’da yapılacak. Bu aile kaynaklarından öğrenilir.