“De Rossi'yi kovmalı mıyım? İşte böyle düşünüyorum”

Tepekoylu19

Global Mod
Global Mod
“Roma kişiliği olmayan, soğuk bir ruha benziyor”. Bunlar açık sözler Claudio RanieriGiallorossi'nin eski teknik direktörü ve Rai Radio 1'deki Radio Anch'io Sport'un büyük bir Roma taraftarı da dahil. Daniele De Rossi: Eğer onu onaylarsanız ve ona 3 yıllık sözleşme verirseniz, tüm dünyaya yeni bir takım kurduğumuzu anlatmış olursunuz. O halde genç antrenörünüze işini yapması için zaman tanıyın. Dört gün sonra onu gönderemezsin. Ne için? O zaman bu, önceden planlamanızda bir hata yaptığınız anlamına gelir” diyen Ranieri, Romanların “referans bir figür”den yoksun olduğuna ikna oldu.

Friedkins suçlanamaz
çünkü buna çok para yatırdılar. Ancak paranın tek başına yeterli olmadığını kanıtlıyorlar. Referans noktasının çok önemli olduğu bir toplumda hala bir şeyler eksik. Roma çok özel bir meydandır: hayranlar şımartılmalıyardım etti, itti. Yani bunun yerine soğukluk var gibi görünüyor”, diye açıkladı Romalı antrenör.

“Napoli scudetto için savaşacak. Juve ve Milan'ın zamana ihtiyacı var”

Ranieri daha sonra Serie A'nın bu sekiz gününü analiz etti: “Değişmeyen tek takım Inter ve Atalanta.

Napoli

? İyi başladı Bence en iyi takım. Conte haklı olarak şampiyonluğu kazanmaması gerektiğini ancak önümüzdeki birkaç yıl için güçlü bir takım yaratması gerektiğini söylüyor. Ancak bu arada sıralamada üst sıralarda yer alıyor. Kazanmanın yanı sıra, amaç belli bir zihniyet inşa etmektir“. Üzerinde Scudetto'nun favorisi: “İsim vermeden şunu söylüyorum Conte bir takımı aldığında birinci bitiremezse ikinci bitirir. Ona sorumluluk yüklemek istemiyorum ama Mart-Nisan ayına geldiğimizde kupaların olmamasının da büyük etkisi olacak. Bu yıl sıralamanın zirvesinde daha fazla sıkışıklık olduğuna inanıyorum. Çok daha güzel olacak.”

Ayrıca hakkında bir şaka Juventus: “Her şey değişti ve hemen Ay'ı isteyemezsiniz. Aynı şey Ay için de geçerli
Milano

ancak iyileşmesi gereken yedi puanı var. Geçen yıl Pioli'nin durumu pek iyi değildi, bu yıl haklı olarak Fonseca'yı korumaya çalışıyorlar. Çok sayıda 1-0 mı? Çok güzel, zor ve mücadeleli maçlar var, futbol adına güzel.” Ranieri, hakemlik konusundaki birçok tartışma hakkında şunları söyledi: “VAR, hakemin sorumluluğunu kaldırdı mı? Hakemin sorumluluğuna bağlıdır. VAR daha fazlası olmalı Hakemin sahada göremediği olaylar için. Ama hakem şüphelenip işi VAR'a bırakırsa bu iyi bir şey değil.” Şampiyonlar: “Beni ikna etti. Her şey daha fazla eşleşme olması ve her şeyden önce hesaplama yapılabilecek maçlara yer kalmaması için yapıldı. Bakalım, çok merak ediyorum. Aynı takımlarla iç saha ve deplasman maçlarının olmaması hoşuma gidiyor.”

Ayrıca okuyun