Cinayet Michelle Causo, baba: “Köpek gibi öldürüldü”

Tepekoylu19

Global Mod
Global Mod
“Onu köpek gibi öldürdüler, sebepsiz yere öldürdüler. O çocuk benim kızımın erkek arkadaşı değildi”. Roma’da Primavalle’de öldürülen 17 yaşındaki Michelle Maria Causo’nun babası Raidue’da Ore 14’e konuşuyor. “Kızım hamile değildi, o çocuk arkadaşımdı. Cinayetten tutuklanan Sinhalese kökenli 17 yaşındaki çocuğa atıfta bulunuyor.

Ayrıca oku

Michelle’in annesi Raidue’da ’14 Hours’ tarafından yakalandı, “Onunla iki veya üç kez tanıştım, çok kibar bir çocuk, gereğinden fazla, zayıf bir çocuk, o kadar ki kızıma onun ne kadar sevimli olduğunu söyledim” diyor. 17 yaşındaki kızını öldürmekten tutuklandı. Kadın, kızının saat 11 gibi evden ayrıldığını ve ona bire ondan beri onu bulamadıklarını anlatıyor: “Telefon açıktı”.

17 YAŞINDA DURDURULDU, MUTFAK BIÇAĞI ELDİK

17 yaşındaki genci öldüren bir akran tutuklandı. 17 yaşındaki çocuğun cesedinin bulunmasından kısa bir süre sonra izlenen çocuk, gece boyunca karakolda duyuldu. Polis ayrıca cinayet silahı olabilecek bir mutfak bıçağına da el koydu.

Genç adam saatlerce sorguya çekildi. Öğrenilenlere göre “analitik ve kapsamlı” bir sorgulama. Şu anda çocuğa yöneltilen suçlama kasten adam öldürme ve Pazartesi günü tutuklamanın onaylanması için Roma Çocuk Mahkemesi’nin huzuruna çıkacak. Daha da kötüye gidebileceğini iddia ediyor.

Kendisini çuvalı sürüklerken gören bir mahalle sakininin ifadesi ile takip edilen 17 yaşındaki kişinin ayakkabısında kanlar çıktı. Çöp bidonlarına birkaç yüz metre mesafedeki gencin annesiyle birlikte yaşadığı binanın merdivenlerinde de kan izlerine rastlandı.

Genç adam, kurbanın erkek arkadaşı değildi. Ayrıca öğrenilenlere göre kız hamile değildi. İkincisi, trajik eylemin nedenlerini anlamaya çalışan araştırmacılar arasında keşfin ilk saatlerinde dolaşan olası hipotezlerden biriydi.